Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přeskočit na navigaci

Lara Croft TombRaider Legend Hlavní postavy

14.6.2006 15:00 | ... | Vše o TombRaider

l

caraktery

Něco o nich:Shogo Takamoto
Profese : Yakuza Kamicho (boss)
Biografie : Shogo Takamoto je Yakuza Kamicho, kdo miluje starověké zbraně. Jako dodatek k jeho vysokému postavení v japonském gangu se stal stálým zákazníkem na černém trhu se starožitnostmi, kde znechutil sběratele a dobrodruhy smixováním padělků a pravých předmětů. I přes jeho nezodpovědnou pověst ale pokračuje v roli dvojího hráče, aby vyčenichal, co lidé opravdu chtějí a nabídne jim to takovým způsobem, že jejich tužby překonají dobrý úsudek. Jeho poslední střet s Larou mu nechal v ústech velmi hořkou příchut´, ale nechtěl se jít pomstít, protože velmi pravděpodobný neůspěch by pro něj znamenal velkou ztrátu tváře.


Toru Nishimura
Profese : Reportér
Biografie : Toru Nishimura byl kdysi odvážný, zkoumavý reportér, který skřížil víc než jednou cesty s Larou. Momentálně je zámožným mediálním mogulem, příjemný a s dobrým smyslem pro humor, ovšem stále má ještě zálibu v dobrodružství a risku a je vždy št´astný, když potká Laru, pokud ji jedno z jejích dobrodružství přivede do města. Je ted´ trochu více opatrný - přece jen má jistou zodpovědnost a závazky, některé z nich trochu nepříjemné - a navíc potřebuje mít dobré vztahy s japonskou mafií.


Amanda Evert
Amanda Evert
Na venek byla Amanda výborná studentka sociální antropologie. Věřila z celého srdce, že běžná představa o realitě není nic jiného, než tenká, jednotvárná vrstva tažená přes nekonečnou pravdu duše. Studovala každou náboženskou a mystickou víru na světě, jak z minulosti, tak ze současnosti. Již na univerzitě byla exeprtem na teologii a mysticismus. Jejím snem bylo objevit znovu nejvyšší znalost z minulosti a učit ji lidi, tak aby mohli všichni dosáhnout duchovního osvícení. Mysticismus v době jejího mládí vypadal jako nevinné laškování, než posedlost a tak to Lara považovala za neškodné. Amandu velice bavilo zkoumat hranice mimo vědeckého pátrání. Byla brilantím výzkumníkem, který se stýkal s moderním světem. Mladá, trochu literární, ne příliš sebevědomá a trošku bohatá. Tak to byla Amanda. Její vztah s Larou byl znázorněn hravým filozofickým škádlením. Nesouhlasili spolu. Jednoho dne v Peru, při hloubení jedné z hrobek, která byla plná postgraduálních studentů, se stala velká katastrofa. Lara byla jediná, která se vrátila na povrch, kde byla i inženýrka Anya Imanu. Anya pak poslouchala hrůzný příběh o tom jak nějaká strašná bytost zabila všechny studenty, kromě Lary a Amandy, ale když se pak pokoušeli utéci, tak na Amandu spadla past, která zabezpečovala místnost. Amanda byla uvězněna pod tíhou stropem a následně se utopila pod vodou naplňující místnost. Avšak přežila.


Dùležité: Pokud dohrajete hru, budete moct hrát za postavu Amandy.


Alister

Alister je Lařin výzkumný asistent, jeho mysl je naplněna spousty informací z historie. Dokáže rychle poradit, zatímco je Lara na průzkumu. chce testovat svou teorii a odkryje tajemství, které nikdo jiný odkrýt nemůže. Jeho znalosti jsou skutečně užitečné. Alister je napjatý a bere sám sebe příliš vážně.

Zip

Zip je technik z Lařina týmu odpovědný za poskytnutí technických informací a logistickou podporu. Žije v dodávce nebo v serverové místnosti v Lařině sídle. Je Lařin stálý vzdálený společník přes sluchátko. Strávil pár let ve vězení a to zvýšilo jeho nenávist ke všem různým organizacím. Bývalý počítačový haker, loajální k Laře.
James W. Rutland J.R.

Vyrostl v prostředí obrovského bohatství a spousty privilegií. Nastoupil do vojenské akademie ve West Pointu a jen taktak se mu podařilo vystudovat. Jakkoli to bylo těžké, je rád, protože mu to vštípilo cílevědomost a pocit velké moci, že se mu hodí být mimo armádu. Je to charismatický muž zvyklý dostávat všechno, co chce; tentokrát však o předmět jeho zájmu usiluje také Lara.Anaya

Je stavební inženýrka pracující v chudých oblastech Jižní Ameriky. Byla Lařinou přítelkyní už na univerzitě a společně prožily tragédii poblíž Segou. Poté začala budovat svou vlastní slibnou kariéru, která často křížila Lařinu cestu.

Nový komentář

Přidávání komentářů již bylo ukončeno

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(janulinka, 28. 2. 2010 16:06)

nevite nekdo jak by se dala stahnout hra s amandou?????? :)

cav

(romanko katrencik, 23. 2. 2009 15:08)

ahoj